Červenec 2014


Náš ranč navštívila skupina starších dětí ze Speciální školy v Mnichově Hradišti se svým doprovodem. Všechny nás potěšil živý zájem dětí o osobní kontakt s koněm při čištění či krmení. Věříme, že pobyt na ranči pomohl dětem i jejich doprovodu k poznání nového prostředí a dojmů a tím i k prohloubení náročného výchovného procesu.

ze školy na výuku angličtiny Hellen Doron z Mladé Boleslavi navštívili v rámci prázdninového táboru náš ranč. Zde se seznámili s životem na farmě, především viděli přípravu koní k vyjížďce, zkusili si krmení chlebem a pak se sami všichni svezli v sedle na kobylkách Noble a Alina. V dalším programu děti posvačily z domácích produktů ranče - domácí chléb, medové máslo a jahodový džem. Nakonec si děti nazdobily figurky zvířátek z domácí perníku, aby měly dárek pro rodiče. Věříme, že se dětem pobyt u nás líbil a už se i s koníky těšíme na jejich spolužáky, kteří nás navštíví v příštích týdnech.

si na ranči zopakovali program, který absolvovali jejich kolegové-studenti minulý týden. Doufám, že k všeobecné spokojenosti.